O nas

O nas

Marketing w wyszukiwarkach (SEM), a więc np. SEO (optymalizacja) czy pozycjonowanie to działania, które mogą znacznie przyczynić się do zwiększenia sprzedaży, umocnienia marki czy zwiększenia lojalności obecnych i przyszłych Klientów.

Powstaliśmy po to, by pomóc Ci maksymalnie wykorzystać możliwości internetu do osiągnięcia sukcesu. Ciężko pracujemy nad tym, by każda włożona przez Ciebie w SEM (marketing w wyszukiwarkach), SEO (optymalizacja) i pozycjonowanie złotówka, zwróciła Ci się wielokrotnie.

Przeprowadzając pozycjonowanie, SEO czy SEM szczególną uwagę przykładamy do zwrotu z inwestycji i mierzalnych wyników naszych wspólnych działań - to podstawowe mierniki naszej pracy. Nasze pozycjonowanie przekłada się na wzrost Twoich dochodów!

Jesteśmy profesjonalistami – wiemy co działa w SEM, a co nie. Ludzie, którzy będą dla Ciebie pracować to doświadczeni profesjonaliści z udokumentowanymi sukcesami. To Twoja gwarancja, że SEM, SEO i pozycjonowanie które dla Ciebie wdrożymy będą efektywne, etyczne i sprawdzone.

Mamy narzędzia i zasoby niezbędne do tego, byś był dumny z naszej współpracy. Do Twojej dyspozycji oddamy wiedzę i doświadczenie z takich dziedzin jak:

  • zarządzanie stronami internetowymi,
  • SEM (marketing w wyszukiwarkach), a więc też SEO (optymalizacja) i pozycjonowanie,
  • zarządzanie informacją,
  • badania i analizy rynku,
  • pisanie na potrzeby internetu (copywriting i rozwój treści).

Większość naszych Klientów, zanim zdecyduje się na pozycjonowanie, ma już stronę internetową i projektanta stron, z którym doskonale im się współpracuje. Nie zakłócamy dotychczasowych stosunków – przeprowadzając SEO, SEM i pozycjonowanie, będziemy efektywnie współpracować z każdą osobą, którą wyznaczycie. Nie jesteśmy projektantami tylko specjalistami w marketingu w wyszukiwarkach, więc nie konkurujemy z Twoimi współpracownikami. Jeśli jednak oprócz wsparcia w takich dziedzinach jak SEM czy pozycjonowanie, potrzebujesz wsparcia w tworzeniu lub przy zmianie strony zaproponujemy Ci najlepszych i najbardziej efektywnych współpracowników.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak poprzez SEM, SEO i pozycjonowanie sprawimy, że Twoja witryna zacznie przynosić zyski? Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub poprzez formularz kontaktowy.