Usługi

Linki sponsorowane (PPC)

 

Wyobraź sobie następującą sytuację:

Kilka godzin dziennie przeglądasz strony internetowe. Na co drugim serwisie pojawiają się wyskakujące okna z reklamą, które zakrywają całą treść strony. Musisz wykazać się dużą spostrzegawczością, aby te reklamy zamknąć. Po dłuższej chwili, sytuacja ta zaczyna Cię bardzo irytować.

Przeciwieństwo dla reklam typu pop-up stanowią linki sponsorowane - jedna z najmniej inwazyjnych i najlepiej akceptowanych przez internautów form reklamy.

Nieinwazyjność kampanii PPC polega na tym, że linki sponsorowane nie przeszkadzają użytkownikom korzystać swobodnie z Internetu.Prawie wszyscy Internauci korzystają z wyszukiwarek, dlatego tak ważne jest, abyś tam był z ofertą swojej firmy. Linki sponsorowane świetnie się wpasowują w cykl sprzedażowy. Użytkownicy szukają w wyszukiwarkach informacji, dzięki linkom sponsorowanym otrzymują to, czego szukają.


Linki sponsorowane:

  • To nie tylko reklama, ale narzędzie budowania marki;
  • Jako element marketingu w wyszukiwarkach (SEM) zwiększają widoczność Twojej strony w wyszukiwarkach – skupiają oglądalność na Twojej witrynie firmowej;
  • Są rozliczane w modelu za kliknięcie, więc płacisz tylko za efekty kampanii;
  • Mogą być zarządzane elastycznie. Istnieje możliwość zwiększania lub zmniejszania budżetu w dowolnym momencie;
  • Dzięki tzw. geotargetowaniu możesz dotrzeć ze swoją ofertą do grupy docelowej firmy;

W Web Search Factory wiemy jak zaplanować, skonstruować i wdrożyć kampanię wykorzystującą linki sponsorowane. Potrafimy efektywnie zwiększyć liczbę odsłon Twojego serwisu.

Wiemy, że przemyślany i dobrze zaplanowany marketing w wyszukiwarkach daje długotrwały efekt promocyjny i pozwala na generowanie coraz wyższych zysków, przy coraz mniejszych nakładach finansowych. Sprawimy, że Twój budżet reklamowy wyraźnie odczuje pozytywny wpływ przygotowanej przez nas, profesjonalnej kampanii wykorzystującej linki sponsorowane.

Zapytaj nas jak wdrażane przez nas kampanie wykorzystujące linki sponsorowane przyczynią się do wzrostu odwiedzalności Twojej witryny wśród tych Klientów, na których Ci najbardziej zależy. Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, lub poprzez formularz kontaktowy.

 

 

Skontaktuj się z nami!

 

Formularz kontaktowy
 
Tel. +48 22 855 61 00e-mail: info@websearchfactory.pl